Wyższa jakość za niższą cenę – promocja używanych laptopów, monitorów, PC

Wyższa jakość za niższą cenę – promocja używanych laptopów, monitorów, PC

DELL, HP, Lenovo, czy Samsung stanowią synonim wysokiej jakość, z tego względu konsumenci chętnie kupują również poleasingowe produkty tych marek. Pieniądze wydane na ich zakup stanowią dobrą inwestycję na klika lat. Naszą ofertę zasiliło właśnie kilkadziesiąt używanych komputerów stacjonarnych, monitorów i laptopów, które od czasu wejścia na rynek zyskały duże uznanie zarówno wśród użytkowników prywatnych, jak i biznesowych.

Teraz poleasingowego notebooka HP w bardzo dobrym stanie możesz kupić już za 559 zł, a monitor LED 20” za jedyne 219 zł. Nie zwlekaj z przejrzeniem oferty, ponieważ ceny promocyjne gwarantujemy jedynie do 22 marca 2019 r. Po upływie tego terminu niektóre z nich mogą ulec zmianie. Zaznaczamy też, że na stanie posiadamy jedynie po kilka sztuk danych modeli, dlatego obowiązuje zasada kto pierwszy, ten lepszy.

Dealmarket poleca:

2-rdzeniowy komputer stacjonarny PTIPLEX 3020MicrO Intel Core i3 – 719 zł

Monitor HP LE2002xi 20” bez jakichkolwiek wad matrycy – 219 zł

Laptop 12” DELL LATITUDE E6220 Intel Core i5 -  689 zł

Sprawdź pełną ofertą promocyjnych produktów Używane jak nowe. Gdy wybierzesz już interesujący Cię model, skontaktuj się z nami pod adresem biuro@dealmarket.pl. Otrzymasz od nas szybką odpowiedź na temat dostępności danego produktu, a po 22 marca 2019 r. udzielimy Ci dodatkowej informacji, czy jego cena uległa zmianie.

W ciągu 24h wybrany przez Ciebie produkt zostanie przekazany do wysyłki, a w ciągu kolejnego dnia otrzymasz go kurierem pod wskazany adres.

Wszystkie komentarze

Zostaw odpowiedź